Товари під замовлення

Навіщо потрібна форма?

Привіт, друзі! 🎮👋

Ви давно просили - ми зробили! Тепер у нас є форма для замовлення тих товарів, які ще не представлені в магазині. Хочете якусь круту гру, рідкісну фігурку або щось ще з будь-якої категорії, представленої на нашому сайті? Просто заповніть форму, і ми постараємося знайти це для вас.

Дайте нам знати, про що Ви мрієте, і ми зробимо все можливе, щоб доставити це прямо до вас. Це ваш шанс замовити що завгодно, що душа захоче, саме тут, саме зараз. 🕹️🎉

Давайте разом зробимо ваш ігровий досвід ще крутішим!

Терміни доставки товарів під замовлення в середньому становлять до 14 робочих днів, за вирахуванням вихідних. Однак ці терміни можуть варіюватися залежно від типу товару та регіону, звідки його доставлятимуть. Зокрема, замовлення з Азії можуть займати від 4 до 6 тижнів. У будь-якому разі, всі деталі та терміни обговорюються індивідуально з нашими менеджерами перед внесенням передоплати.

Для оформлення замовлення на товари під замовлення необхідно внести передоплату в розмірі 30% від загальної суми замовлення. Цей захід служить нам гарантією того, що Ви не відмовитеся від свого замовлення. Замовлення набуває чинності тільки після внесення Вами передоплати та узгодження всіх умов з нашими менеджерами. Передоплата оплачується на ФОП рахунок. Більше інформації про умови купівлі товарів під замовлення ви знайдете в довідковому розділі Умови купівлі під замовлення на нашому сайті. Залишок 70% від суми замовлення Ви оплачуєте при надходженні товару на наш склад або на відділенні Нової пошти у разі вибору Вами відправки з післяплатою.

Якщо ваше замовлення вже було підтверджене і набуло чинності, то скасувати його, на жаль, не вийде. У разі наполегливого бажання скасувати замовлення, слід враховувати, що сума передоплати повернута не буде.

Виберіть цікаву для Вас категорію товару
Введіть повну назву товару
Тут Ви можете вказати Регіон, Розмір, Колір, К-ть товару, Палітурка і будь-які інші свої побажання