Оплата та доставка

gamebuy_delivery

Оплата

Ви можете швидко і безпечно сплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa, Mastercard, Apple Pay aбо Google Pay.

Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним способом:

Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано вибрати спосіб оплати. У графі "Оплата" вам треба вибрати "Онлайн-оплата карткою MonoPay" або "Онлайн-оплата карткою Portmone". Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на безпечну сторінку платіжних систем "MonoPay" aбо "Portmone", де Вам буде необхідно сплатити замовлення.

   

     

         

Безпечний платіж карткою

При виборі будь-якого з двох перших способів оплати Ви заощаджуєте, тому що не будете оплачувати додатковий комісійний збір за послугу "Зворотна доставка" компанії "Нова пошта" (20 грн. + 2% від вартості товару).

Важливо: Якщо посилка не буде отримана протягом 5 днів з моменту прибуття, то на 5 день посилка буде автоматично повернена назад. Замовлення може бути відправлено повторно після оплати покупцем вартості транспортування в обидві сторони. Про вартість транспортування покупець буде сповіщений після отримання нами повернення. 

При виборі цього способу оплати Ви непогано заощадите на вартості доставлення товару від нас до Вас, бо не будете оплачувати додатковий комісійний збір за послугу переказу грошей компанії "Нова пошта". Платіж Ви можете зробити прямо зі свого банківського рахунку, поповнити наш рахунок через термінал самообслуговування або у відділенні банку.

При виборі будь-якого з двох перших способів оплати Ви заощаджуєте, тому що не будете оплачувати додатковий комісійний збір за послугу "Зворотна доставка" компанії "Нова пошта" (20 грн. + 2% від вартості товару).

Важливо: Якщо посилка не буде отримана протягом 5 днів з моменту прибуття, то на 5 день посилка буде автоматично повернена назад. Замовлення може бути відправлено повторно після оплати покупцем вартості транспортування в обидві сторони. Про вартість транспортування покупець буде сповіщений після отримання нами повернення. 

Метод оплати "Накладений платіж" доступний лише при виборі служби доставки "Нова пошта"

При виборі даного методу оплати додатково до вартості доставки Ви повинні будете також оплатити компанії "Нова пошта" комісійний збір за послугу "Зворотна доставка" в розмірі: 2% від вартості товару + 20 грн за доставку грошей нам.

ВажливоУ разі відмови від отримання посилки без пояснення причин або відправлення не буде отримано протягом п'яти днів з моменту прибуття, то на 5 день посилка буде автоматично повернена назад. В майбутньому ми не будемо відправляти таким клієнтам замовлення з методом оплати "Післяплата".

У клієнта може бути тільки одне активне замовлення з післяплатою. Якщо ви ще не отримали замовлення з післяплатою, то інше замовлення з використанням цього способу оплати може бути відправлено тільки після отримання попереднього. Якщо ви розмістите нове замовлення до отримання попереднього, воно буде скасовано з відповідним повідомленням електронною поштою або в SMS.

Для замовлень з повною передоплатою цього обмеження немає.

Доставка

Вартість доставки посилки Ви оплачуєте поштовій службі "Нова пошта" або "Укрпошта" при отриманні вантажу. Фактична вартість пересилки завжди визначається самим перевізником виходячи з ваги й габаритів посилки, у вартість також буде включена страховка вантажу, виходячи з ціни товару.

Відправлення здійснюється по всій Україні за допомогою поштових компаній "Нова пошта" та "Укрпошта". Всі замовлення страхуються на повну вартість за тарифами обраної поштової служби. Перед відправкою всі посилки дуже дбайливо і якісно упаковуються. Всю вартість витрат на пакування ми беремо на себе. Відправка можлива як на відділення "Нової пошти" або "Укрпошти", так і кур'єром.

Середній термін доставки посилок по Україні поштовою службою "Нова пошта" 1-3 робочі дні.

Середній термін доставки посилок по Україні поштовою службою "Укрпошта" (тариф Екпсрес) 2-5 робочих днів.

Після оформлення замовлення переходить в статус обробки, після чого з Вами зв'яжеться наш менеджер. Якщо Ви вибрали опцію – "Не дзвонити для підтвердження замовлення", то ми надішлемо Вам повідомлення електронної пошти з докладними інструкціями про оплату. Потім замовлення буде укомплектоване й підготовлене для відправки. Всі замовлення оформлені до 12:00 будуть оброблені та відправлені в день замовлення. Замовлення, що надійшли до нас після 12:00, будуть оброблені в той же день, але відправлені на наступний робочий день. Після відправки Ви отримаєте SMS з номером ТТН для відстеження Вашої посилки.

Важливо: Величезне прохання до покупця ретельно звіряти свою адресу або відділення поштової служби для доставки під час оформлення замовлення.