0
🚚 Безкоштовна доставка будь-якою поштою при оплаті на ФОП-рахунок від 3000 грн 🔥
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards)

Аксесуари: Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards) від Fangamer у магазині GameBuy
Аксесуари: Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 1
Аксесуари: Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 2
Аксесуари: Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 3
Аксесуари: Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 4
Аксесуари: Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 5
Аксесуари: Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 6
Немає в наявності
Код: 8147765035065
Виробник: Fangamer
Ціна за запитом
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою
На відділення, поштомат або курʼєром
від
60 грн
Доставка Укрпоштою «Пріоритетний»
Доставка Укрпоштою «Пріоритетний»
На відділення або курʼєром
від
45 грн
Доставка Meest Поштою
Доставка Meest Поштою
На відділення, поштомат або курʼєром
від
50 грн

Опис Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards)

Опис Ігрові карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards):

Пориньте в затишну атмосферу улюбленого фермерського всесвіту з колодою, створеною за мотивами Stardew Valley. Ці карти перетворюють звичні ігри - від "Дурня" і "Покеру" до "Бріджа" і домашніх пасьянсів - на невеличку подорож Пелікан-Тауном, де за кожною мастю та кожним номіналом відчувається впізнаваний стиль піксель-арту й тепла ностальгія за вечорами на фермі. Колода чудово підходить як для дружніх посиденьок, так і для спокійних сімейних ігор, коли хочеться чогось простого, але з характером і настроєм.

Оформлення виконано так, щоб зберегти дух першоджерела: ілюстрації відсилають до персонажів, предметів і символів світу Stardew Valley, а загальний дизайн підтримує відчуття "ручної" гри - тієї самої, де важливі не лише правила, а й атмосфера. Карти приємно лежать у руці та розраховані на регулярне використання: їх зручно тасувати, розкладати віялом і роздавати навіть під час довгих партій. Завдяки цьому колода підходить не лише як сувенір, а й як повноцінний ігровий аксесуар, яким справді користуються.

Такий набір особливо оцінять прихильники гри: він легко стає тематичним подарунком на день народження, Новий рік чи просто як знак уваги для людини, що колись садила перші пастернаки, будувала курник і бігла на фестиваль у місті. Колода має органічний вигляд на полиці з мерчем, поруч з артбуками і фігурками, а також добре доповнює настільні ігри, створюючи єдиний "куточок Stardew" у будинку. Це невеликий, але дуже виразний спосіб тримати улюблений всесвіт поруч - не на екрані, а в живому, тактильному форматі.

 

Особливості Ігрові карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards):

  • Тематичне оформлення у впізнаваній естетиці Stardew Valley: колода передає настрій гри через стиль і візуальні відсилання.
  • Підходить для популярних карткових ігор і пасьянсів: універсальний формат для домашньої колекції.
  • Хороший варіант подарунка для фанатів фермерських симуляторів і шанувальників затишних "лайф-сім" історій.
  • Зручна для регулярних партій: комфортно лежить у руці, легко тасується й акуратно розкладається.
  • Колекційна цінність: доречна як частина мерча і як декоративний елемент для тематичної полиці.
  • Створює атмосферу "вечора в Пелікан-Тауні" без запуску гри - досить просто почати роздачу.

Основні характеристики Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards)

Виробник Fangamer
Тип Гральні карти
Серія Stardew Valley
Відгуки
Немає відгуків про товар Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards)
Загальний рейтинг
0
Цей товар ще
ніхто не оцінив
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Аксесуари: Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards) від Fangamer у магазині GameBuy
Гральні карти Stardew Valley (Stardew Valley Playing Cards)
Код: 8147765035065
Немає в наявності
Ціна за запитом
icon_teleg icon_viber icon_mes icon_email icon_callback