0
🚚 Безкоштовна доставка будь-якою поштою при оплаті на ФОП-рахунок від 3000 грн 🔥
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush)

М'які та Плюшеві Іграшки: Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush) від Fangamer у магазині GameBuy
М'які та Плюшеві Іграшки: Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 1
М'які та Плюшеві Іграшки: Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 2
М'які та Плюшеві Іграшки: Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 3
М'які та Плюшеві Іграшки: Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush) від Fangamer у магазині GameBuy, номер фото: 4
Немає в наявності
Код: 7625450815545
Виробник: Fangamer
Ціна за запитом
Оплата
Доставка
Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою
На відділення, поштомат або курʼєром
від
60 грн
Доставка Укрпоштою Експрес
Доставка Укрпоштою Експрес
На відділення або курʼєром
від
45 грн
Доставка Meest Поштою
Доставка Meest Поштою
На відділення, поштомат або курʼєром
від
50 грн

Опис Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush)

Опис Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush):

Якщо ви шанувальник дивовижного світу Pizza Tower, то ця плюшева іграшка стане невід'ємною частиною вашої колекції. Цей милий і доброзичливий персонаж викликає море емоцій і моментально привертає увагу як дітей, так і дорослих. Gustavo Plush - це не просто іграшка, а втілення тепла і м'якості, яке хочеться обійняти і не відпустити. Виготовлена з особливою увагою до деталей, ця іграшка набуває гладкості та затишку завдяки високоякісній тканині, з якої вона зроблена. Незмінні риси в обличчях персонажів передані вишивкою, що додає виробам унікальності та якості. Його 8.2-дюймова фігура додає непідробного шарму та викликає асоціації з класичними затишними вечірніми посиденьками.

Розроблена талановитим дизайнером Versiris, іграшка ввібрала в себе автентичність культової гри, передавши в м'якому і доброзичливому вигляді всю її атмосферу. Світ Pizza Tower тепер може бути з вами завжди, варто лише доторкнутися до цього милого товариша. Gustavo Plush ідеально підходить для атмосферного доповнення вашого будинку, колекції ігор і навіть робочого простору, додаючи яскравих нот нашому сірому буденному життю.

 

Особливості Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush):

  • Високоякісні матеріали: Плюшева іграшка виготовлена з м'якого, екологічно чистого матеріалу, який безпечний для довкілля та здоров'я вашої дитини.
  • Унікальний дизайн: Розроблена Versiris, іграшка точно передає образи та атмосферу з популярної гри Pizza Tower.
  • Ручна вишивка: Лицьові деталі персонажа Gustavo втілені за допомогою високоякісної вишивки, що робить кожну іграшку неповторною.
  • Ідеальний розмір: При висоті 8.2 дюйма, ця іграшка стає ідеальною для обіймів і внесення комфорту в будь-який куточок вашого будинку.
  • Подарунок для фанатів: Це ідеальний подарунок як для колекціонерів, так і для тих, хто хоче привнести у своє життя шматочок світу Pizza Tower.
  • Зручність розміщення: Легко впишеться в будь-який інтер'єр завдяки яскравому дизайну, що запам'ятовується.
  • Безмежна любов: Gustavo Plush швидко стане вашим улюбленим супутником, якому ви довірятимете свої таємниці та який завжди підтримає у складний момент.

Основні характеристики Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush)

Виробник Fangamer
Серія Pizza Tower
Відгуки
Немає відгуків про товар Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush)
Загальний рейтинг
0
Цей товар ще
ніхто не оцінив
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
М'які та Плюшеві Іграшки: Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush) від Fangamer у магазині GameBuy
Плюшева м'яка іграшка Pizza Tower (Gustavo Plush)
Код: 7625450815545
Немає в наявності
Ціна за запитом
icon_teleg icon_viber icon_mes icon_email icon_callback