Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Книги з відеоігор

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Якщо ще близько 10-15 років тому ігрова індустрія була далеко не найпопулярнішою, то сьогодні вона знаходиться в центрі уваги. ЗМІ на регулярній основі дивляться нові проекти для геймерів, публікують інформацію про продаж тих чи інших тайтлів. Сучасні ігри документують важливі історичні події, стають джерелом навчання й розвитку для дітей та дорослих, просувають комерційні продукти, дозволяють відпочити і розслабитися. Книги про ігрову індустрію, що продаються в нашому інтернет-магазині, дозволять детальніше ознайомитися з даним явищем й заглянути за його лаштунки.

 

Що ми пропонуємо?

Книги для геймерів - хороша альтернатива гаджетам. Якщо вам по-справжньому цікаво дізнатися про специфіку розробки ігор, розвитку студій та компаній, задіяних в даній індустрії, рекомендуємо вам почитати відповідну літературу, яка доступна в нашому інтернет-магазині. Тут продаються:

 

  • Енциклопедії. Йдеться про тематичне довідкове видання, в якому детально викладається матеріал. Енциклопедія кращих ігор, наприклад, каталогізує чудові проекти, на створення яких було витрачено чимало часу. У таких книгах ви знайдете цікаву для вас інформацію про історію створення ігрових компаній, специфіку їх діяльності, популяризацію різних серій та франшиз.
  • Артбуки. Артбуки по іграх є поліграфічними виданнями, в яких в одному альбомі об'єднані зображення поряд з ілюстраціями й колажами. Завдяки подібним картинкам читач бачить, як саме розроблявся той чи інший проект.

 

Які книги на ігрову тематику варто прочитати?

Література, присвячена ігровій індустрії, доступна в нашому інтернет-магазині в повному обсязі. На окрему увагу заслуговують такі книги:

 

  • SEGA® Master System: a visual compendium. Спочатку Master System випускалася як SEGA Mark III в Японії в 1985 році й конкурувала з домашньої консоллю Nintendo Famicom. Вона не славилася ігровою бібліотекою, зате мала високий рівень якості та дозволила з'явитися на світ таким легендарним франшизам, як Alex Kidd, Fantasy Zone, Shinobi і Phantasy Star. У цій енциклопедії розповідається про оригінальну 8-бітну систему, відому на весь світ.
  • The CRPG Book: A Guide to Computer Role-Playing Game. Являє собою керівництво по рольовим тайтлам й розповідає про більш ніж 400 оригінальних ігрор, випущених з 1975 по 2015 рік. Супроводжується яскравими, захоплюючими зображеннями, що підсилює ефект від прочитання. Тут опубліковано безліч корисних статей та матеріалів про жанр.
  • The Art of Horizon Zero Dawn Hardcover. Якщо ви плануєте артбуки по іграх купити, зверніть увагу на цей продукт. Йдеться про найкращю галерею культового проекту від Guerrilla Games. Основа Артбуку - чудові зображення, що розкривають «закулісся» розробки гри. Присутні ескізи-концепт-арти й коментарі від творців з художниками. Ви зможете набагато глибше зрозуміти настільки прекрасний і небезпечний світ Horizon Zero Dawn.
  • The Art of Assassin's Creed Odyssey. Ексклюзивна колекція відкриває мистецтво Ubisoft. Артбук наповнений концептуальними ескізами, текстурними дослідженнями, зображеннями основних персонажів гри. Все це супроводжується змістовними коментарями від розробників. Ви зрозумієте, як творці прийшли до ідеї створення проекту, що відправляє геймерів в історичну подорож.

 

Найкраще місце для покупки геймерської літератури

Купуючи у нас книги за мотивами ігор, ви отримаєте якісний офіційний товар, який буде максимально оперативно доставлений в будь-який населений пункт країни. Ми великі фанати ігрової індустрії та хочемо популяризувати її в Україні. Для цього й був створений інтернет-магазин GameBuy, де продаються всі необхідні товари для геймерів - як масові й популярні, так і рідкісні, колекційні.

Ми активно співпрацюємо з видавцем Bitmap Books, який має великий досвід у виготовленні кращих енциклопедій і Артбуків. В каталозі присутні гайди по проходженню відеоігор, комікси, література про розробку різних проектів, програмне забезпечення, консолі, які стали основою розвитку ігрової індустрії.

Книги по іграх, що продаються у нас, гарантовано зацікавлять як молоду, так і дорослу аудиторію, яка виявляє інтерес до геймерскої тематиці. Якщо ви не зможете самостійно підібрати відповідний товар, зв'язуйтеся з нашими грамотними менеджерами, які проконсультують й допоможуть прийти до правильного рішення.

Вгору