Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик

Енциклопедії на ігрову тематику

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

В останні роки суспільство стало більш серйозно ставитися до відеоігор. Дана індустрія розвивається неймовірними темпами - сьогодні її обговорюють знаменитості, про неї говорять на вечірніх ток-шоу, а популярні відеохостінги заповнені оглядами різних проектів. Для отримання більш докладної інформації про це явище рекомендуємо купити енциклопедію ігор. У нашому інтернет-магазині доступна величезна кількість відповідної літератури, тому у вас не виникне труднощів з вибором відповідної книги.

 

Що являють собою енциклопедії по ігровій тематиці

Енциклопедія ігор книга призначена для надання читачеві систематизованого зводу знань з конкретної галузі. Одна з вимог, що пред'являються до даних книг, полягає в стислості викладу, концентрації фактичного матеріалу, його точності.

Енциклопедії можуть супроводжуватися як короткими, так і розгорнутими статтями, які повноцінно описують певний об'єкт. Об'ємні книги характеризуються складною структурою, зате після прочитання відповідної літератури людина буде добре розбиратися в тій чи іншій тематиці.

Дані книги системно надають коло відомостей. Підбір матеріалу для них здійснюється цілеспрямовано. Інформація є достовірною, підкріплюється першоджерелами, цитатами, коментарями.

 

Популярні енциклопедії про ігрову індустрію

Плануючи купити енциклопедію, необхідно ознайомитися з каталогом нашого інтернет-магазину й обрати для себе найбільш цікаву книгу:

 

  • The Games That Were not. На даний момент за своєю популярністю ігрова індустрія порівнянна з кінематографічною й музичної галуззю. За 40 років існування були створені десятки тисяч проектів на самих різних платформах за типом консолей, комп'ютерів, портативних пристроїв. При цьому є величезна кількість тайтлов, які з тих чи інших причин не були випущені й більше ніколи не побачать світ. У книзі розповідаються історії, пов'язані з ними.
  • Atari 2600/7800: a visual compendium. Свого часу Atari була незаперечним лідером в ігровій сфері. Компанія випустила систему Atari VCS / 2600, яка стала одним з перших ігрових обладнань. На неї вийшла велика кількість культових проектів, таких як Asteroids, Space Invaders, Pac-Man Defender, River Raid й так далі.
  • Metal Slug: The Ultimate History. Являє собою першу офіційно ліцензовану книгу, в якій документально розповідається про неймовірно популярну ігрову франшизу. Перша частина Metal Slug вийшла в 1996 році й стала основою розвитку динамічної серії, яка славиться прекрасним візуалом та гарним почуттям гумору.
  • Commodore 64: a visual compendium. Йдеться про візуальний компендіум, який розповідає історію популярного домашнього комп'ютера, що має різноманітну й барвисту ігрову бібліотеку.

 

Чому варто співпрацювати саме з нами?

Енциклопедія кращих ігор й інша література, що продається в нашому інтернет-магазині, - це можливість докладніше вивчити ігрову індустрію та дізнатися про те, як вона розвивалася, з якими труднощами стикалася. До переваг співпраці з нами можна віднести:

 

  • Продаж оригінальної продукції. Енциклопедія ігор Sega й інші книги, доступні в каталозі, виготовляються кращими видавцями. Як приклад можна привести компанію Bitmap Books, яка створює офіційно ліцензовані книги з професійними ілюстраціями й цікавим текстовим контентом.
  • Зручний пошук. Інтуїтивно зрозуміла структура сайту дозволяє швидко знаходити потрібний товар.
  • Доставку по Україні. Замовивши книгу, ви зможете розраховувати на її отримання незалежно від того, де проживаєте.

 

Тепер ви точно знаєте, де купити енциклопедію, щоб гарантовано виправдати свої очікування, отримавши оригінальну продукцію за низькою ціною.

Вгору